Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Кафедра САПР

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Методичні вказівки до лабораторної роботи
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” Кафедра САПР Основні прийоми побудови об’єктів Методичні вказівки до лабораторної роботи № 4 з курсу: “Системи автоматизації конструкторського проектування” для студентів спеціальності 7.080402 “Інформаційні технології проектування”” 1. Мета роботи Навчитись створювати та модифікувати об’єкти, засвоїти основи моделювання засобами 3DS MAX 4. 2. Теоретичні відомості Основи створення об'єктів Хоча об'єкти в 3D Studio MAX можуть показатися дуже складними, їхнє створення є швидким і легким процесом. Кожен створюваний об'єкт за своїм характером є параметричним, тобто його форма визначається серією параметрів. У процес створення об'єкта звичайно, входять наступні кроки: Вибір опорної площини для об'єкта (найчастіше це означає просто активізацію конкретного видового вікна) Вибір точки на площині, що буде початковою точкою об'єкта Перетаскування миші для визначення решти параметрів об'єкта. Контролери Без'є Інтерполяція Без’є між двома ключами заснована на ключі і значенні тангенса ключа. Значення тангенсів можна настроїти, клацаючи правою кнопкою миші на ключі, знаходячись у Track View у режимах Edit Key чи Function Curve. Така дія відобразить діалог Key Info, де можна змінювати значення. Для контролерів, зв'язаних із трансформацією на об'єктному рівні, значення тангенсів можна настроїти в сувої Key Info на панелі команд Motion. 3DS МАХ забезпечує п'ять попередньо визначених тангенціальних типів і один користувальницький тангенціальний тип. Тангенціальний тип виконується з використанням підміню Key Tangent у діалозі Key Info. 3. Контрольні запитання Для чого призначена тривимірна графіка? Алгоритм створення тривимірної сцени? Області використання тривимірної графіки? Основні елементи інтерфейсу редактора? 4. Лабораторне завдання Ознайомитись з основними елементами інтерфейсу 3ds max 4, роботи з вікнами та застосування довідкової системи. Отримати індивідуальне завдання. Виконати завдання. 5. Зміст звіту Мета роботи. Основні теоретичні відомості. Результат виконання індивідуального завдання. Висновок. 6. Список літератури Маров М. Эффективная работа: 3dsmax 4. – СПб.: Питер, 2002. – 864 с.
Антиботан аватар за замовчуванням

20.07.2020 12:07

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини